شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۰

مهندس آهویی خبر داد:پروژه مجتمع مسکونی ۷۰۰ واحدی یافت آباد کلید خورد


 
در راستای اجرای نهضت ملی مسکن و از سوی شرکت خدمات مهندسی مشاور ایران، پروژه مجتمع مسکونی ۷۰۰ واحدی یافت آباد کلید خورد.
 

با هدف کاهش دغدغه های دولت و همراهی با اقشار کم برخوردار جامعه، کلنگ احداث مجتمع مسکونی هفتصد واحدی به زمین زده شد.
در این آیین علاوه بر دست اندرکان این پروژه چهره های شاخص اقتصادی و مدیریت ارشد شهری نظیر: رئیس کل بیمه مرکزی، معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران، رئیس شورای اسلامی پایتخت، شهردار منطقه ۱۸ و تنی چند از مقامات بیمه ای و شهری حضور داشتند.

 

در  این مراسم، مهندس سیدمحمد مهدی آهویی با تقدیر از حمایت حداکثری دو مجموعه بیمه مرکزی و شهردار تهران برای راه اندازی این پروژه، ابراز امیدواری کرد که مجتمع مسکونی هفتصد واحدی یافت آباد در حداقل زمان ممکن تحویل شود.
در این مراسم کلنگ آغاز عملیات اجرایی توسط رئیس کل بیمه مرکزی، رئیس شورای اسلامی پایتخت، معاون شهردار تهران و به زمین زده شد.

بر اساس این گزارش، دکتر حمید رضا صارمی _ معاون شهردار تهران_ با اعلام حمایت همه جانبه مجموعه مدیریت شهری از سرمایه گذاری صنعت بیمه در حوزه ساخت و ساز از حمایت نهادناظر صنعت بیمه از ساخت مجتمع مسکونی در بافت کم برخورداز شهری قدردانی کرد.
مهدی چمران _ رئیس شورای اسلامی تهران_ نیز ریل گذاری مسکن توسط صنایع کشور را ارزشمند توصیف کرد و از مسئولان صنعت بیمه خواست تا این روند تقویت کنند.

مهندس بهزادپور، رئیس کل بیمه مرکزی از دیگر سخنرانان این مراسم بود که با قدردانی از مجاهدت های شبانه روزی شرکت خدمات مهندسی مشاور ایران، این پروژه را سرآغاز نهضت سرمایه گذاری در حوزه مسکن از سوی نهاد ناظر بیمه دانست و بر ضرورت تسریع عملیات عمرانی تاکید کرد.

انتهای پیام/